Üdvözöljük!

A Maróti Díszfaiskola Kft több generációs családi vállalkozás. A tradíciókra épített faiskolát 1990-ben létesítettük, Budapesttől 40 km-re, Tóalmás határában. Jelenleg 5 ha konténer telepen és 20 ha szabadföldi területen termesztünk edzett, a szélsőséges környezeti hatásokat jól tűrő örökzöldeket, fákat és cserjéket.
Szabályozottan lebomló, tartós hatású műtrágyákat használunk, amely a növény tápanyagellátását biztosítja a vevőnél is. Saját törzsültetvényről szaporítunk.
A piacon megjelenő sok új fajta tesztelését telephelyünkön végezzük. Igény szerint saját kínálatunkat kiegészítjük az általunk jól ismert kollégák árujával is. Faiskolánk specialitásai a konténeres és szabadföldi fenyőoltványok nagy fajta- és méretválasztéka, géppel, gömb és kúp formára nyírt örökzöldek, valamint többször iskolázott szoliter cserjék előállítása.

Nagykereskedelmi partnereink regisztrációt követően készletünkről és árainkról tájékozódhatnak, kérhetnek árajánlatot, illetve megrendelést  adhatnak le.